Svadobná výzdoba

Kvety - dekorácia

Spoľahnite sa na nás

Výzdoba svadobných priestorov

Plánovanie veľkého dňa D je často stresujúce a náročné aj pre tie najšikovnejšie nevesty. Prenechajte na nás kompletnú výzdobu svadobných priestorov.
Vašim požiadavkám sa plne prispôsobíme. Neváhajte a kontaktujte nás.

Ponúkame Vám  svadobnú výzdobu pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť. Pracujeme s najnovšími materiálmi na trhu. Máme na výber zo 4 druhov návlekov, pracujeme so saténom, saténom s glitrovým vzorom,organzou, organzou s potlačou, organzou s hodvábnym vzorom, organzou s glitrovým vzorom, ale i čipkou. Máme na výber 20 farebných prevedení. V ponuke máme tri druhy balíkov:

V roku 2016 sme rozšírili našu ponuku o osvetlenie svadobnej sály. Na osvetlenie sú použité LED reflektory , ( farebné bodové lúče ) farebne doladene k farbe výzdoby.

V našej ponuke sú na prenájom taniere , príbory, poháre, servírovacie mysy, polievkové mysy, schafingy, komplet inventár nacením e mailom.

Prezrite si balíčky výzdob

Kvety - dekorácia

Vyberte si podľa predstáv

Balíčky svadobných výzdob

Ceny sú informatívne, nakoľko ku každej výzdobe pristupujeme individuálne.
Radi Vám urobíme cenovú ponuku na mieru podľa vašich predstáv, kontaktujte nás.

Trápia Vás otázky k výzdobe?
Napíšte nám ich.

Sme tu, aby sme splnili Vaše predstavy a dokonalej svadbe.

Svadba je pre mnohé ženy jedným z najdôležitejších dní v živote. Užite si ju preto podľa Vašich snov a predstáv. Snažíme sa pomáhať a odbremeňovať nastávajúci manželský pár od povinností s vyzdobovaním sály. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám náš tím splní sny a všetko perfektne zorganizuje. Zažite svoj sen v realite.

Kontaktujte nás

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.
Čítať viac